top of page

DOCTOR BABOR PRO

DOCTOR BABOR PRO Thera PRO Peel

Speciální kúra několika ošetření s následnou
domácí péčí.

Ošetření ovocnými kyselinami, při kterém se volba intenzity ovocné kyseliny řídí individuálně typem vaší pokožky. Pro maximální obnovu pleti bez nepříjemné přechodné fáze. Osvěží vaši pleť již po první aplikaci. Speciální vlastnost: AHA kyseliny s různou intenzitou (až 30%) a hodnotou pH 2,7. Zaměření pro nejnáročnější potřeby péče o pleť, přizpůsobené individuálním požadavkům klienta. Pro typy pleti s problematikou jako je pigmentace, vrásky, akné, nedostatek hydratace. Obnovuje pleť. Vyhlazuje.

1 890 Kč / 60min.

2

DOCTOR BABOR PRO TheraPRO EGF Treatment

Ošetření pro pleť se ztrátou objemu, elasticity, s potřebou redukce vrásek. Použití koncentrovaného séra EGF obsahující speciální peptidy, které aktivují v pokožce růstové faktory. Ideálně v návaznosti na kúru TheraPro Peel. Posiluje pleť, vyhlazuje, lifting proti stárnutí. Speciální vlastnost: liftingová  pleťová maska Lift Effect.

1890 Kč / 90min.

3

DOCTOR BABOR PRO TheraPRO CE Treatment

Ošetření pro stresovanou, napjatou, citlivou  a pleť s potřebou ochrany. Intenzivní podpora ceramidů pro cílené posílení a vyhlazení kůže a zdravě vypadající odstín pleti. Speciální vlastnost : krém se šesti lipidy podobným přirozeným lipidům, s ceramidy a pleťovou maskou Silver Power Foil.

1 990 Kč / 60min. 

4

DOCTOR BABOR PRO TheraPRO C Treatment

Ošetření proti unaveně vypadající pleti a nerovnoměrnému odstínu pokožky. Dodání vitamínu C pro vitální svěžest a vyhlazení pleti.  Výsledkem je vitální, hebká a sjednocená pleť. Speciální vlastnost: 10 % AHA peeling a 20 % Vitamin C. 

1 990 Kč / 60min.

bottom of page