top of page

Ošetření
DOCTOR BABOR PRO

Doctor Babor Pro je exkluzivní řada kosmetických přípravků, která je známá svými inovativními a vědecky podloženými produkty pro péči o pleť. Řada Doctor Babor Pro je zaměřena především na profesionální použití v kosmetických salonech, ale její vybrané produkty jsou dostupné i pro domácí péči.

Ošetření s produkty Doctor Babor Pro jsou výjimečná především díky vysoké koncentraci aktivních složek, které jsou přizpůsobeny specifickým potřebám a problémům pleti. Produkty řady Doctor Babor Pro jsou navrženy tak, aby nabízely cílenou péči, ať už jde o anti-aging, hydrataci, obnovení rovnováhy pokožky nebo řešení specifických problémů jako jsou hyperpigmentace, citlivost pleti nebo akné.

Výjimečnost těchto ošetření spočívá také v pokročilých metodách aplikace, které zajišťují hluboké pronikání účinných látek do pokožky, což vede k viditelnějším a rychlejším výsledkům

Kromě vysoké efektivity jsou produkty Doctor Babor Pro ceněny také za své bezpečnostní standardy. Jsou vyvinuty bez použití syntetických parfémů, parabenů a minerálních olejů a jsou dermatologicky testovány.

Ošetření Doctor Babor Pro jsou výjimečná svou inovativností, efektivitou a individuálním přístupem k řešení problémů pleti, což je dělá oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají profesionální péči o pleť na nejvyšší úrovni.

DOCTOR BABOR PRO Thera PRO Peel

Doctor Babor Pro Thera Pro Peel je speciální kúra, která zahrnuje několik ošetření s následnou domácí péčí. Toto ošetření využívá ovocné kyseliny, přičemž intenzita ovocné kyseliny je volena individuálně podle typu vaší pokožky. Cílem je dosáhnout maximální obnovy pleti, a to bez nepříjemné přechodné fáze, což znamená, že vaše pleť bude osvěžena již po první aplikaci.

Klíčovou vlastností tohoto ošetření je použití AHA kyselin v různé intenzitě až do 30% s hodnotou pH 2,7. Toto ošetření je zaměřeno na nejnáročnější potřeby péče o pleť a je přizpůsobeno individuálním požadavkům každého klienta. Je vhodné pro typy pleti s různou problematikou - ať už se jedná o pigmentaci, vrásky, akné či nedostatek hydratace. Ošetření slibuje obnovu pleti a její vyhlazení.

1 890 Kč / 60min.
DOCTOR BABOR PRO EGF Treatment

Doctor Babor Pro EGF ošetření je speciálně navrženo pro pleť, která trpí ztrátou objemu a elasticity a potřebuje redukci vrásek. Toto ošetření využívá koncentrované sérum EGF, které obsahuje speciální peptidy aktivující růstové faktory v pokožce. Tyto peptidy jsou klíčové pro regeneraci a obnovu pleti, což vede k posílení pleti, jejímu vyhlazení a efektivnímu liftingu proti stárnutí. Ideální je aplikovat toto ošetření po kúře TheraPro Peel, aby byly výsledky ještě výraznější. Speciální vlastností tohoto ošetření je liftingová pleťová maska Lift Effect, která dodává okamžitý liftingový efekt a zanechává pleť vypadající mladistvěji a čerstvěji.

1890 Kč / 90min.
DOCTOR BABOR PRO CE Treatment

Doctor Babor Pro CE ošetření je speciálně navrženo pro potřeby stresované, napjaté, citlivé a chránění vyžadující pokožky. Toto ošetření nabízí intenzivní podporu ceramidů, které cíleně posilují a vyhlazují kůži, čímž přispívají k zdravě vypadajícímu odstínu pleti. Jedinečným prvkem tohoto ošetření je krém obsahující šest lipidů, které jsou podobné těm přirozeným v naší kůži, doplněné o ceramidy a pleťovou masku Silver Power Foil, které společně působí na intenzivní obnovu a ochranu pokožky.

1 990 Kč / 60min. 
DOCTOR BABOR PRO C Treatment

Doctor Babor Pro C ošetření je zaměřeno na boj proti unaveně vypadající pleti a nerovnoměrnému odstínu pokožky. Toto ošetření zahrnuje dodávání vitamínu C, které má za cíl navrátit pleti vitální svěžest a pomoci ji vyhladit. Jako výsledek se můžete těšit na vitální, hebkou a sjednocenou pleť. Jednou z klíčových složek tohoto ošetření je 10 % AHA peeling spolu s 20 % obsahem vitamínu C, což představuje silnou kombinaci pro dosažení žádaných výsledků.

1 990 Kč / 60min.
bottom of page