top of page
Screenshot 2024-02-24 at 17.03.48.png

DÁRKOVÉ POUKAZY

DARUJTE KRÁSU JAKO DÁREK

Dárkové poukazy jsou ideální volbou pro vyjádření náklonnosti a péče o blízké při různých příležitostech. Umožňují obdarovaným vybrat si dárek, který si opravdu přejí, čímž zároveň eliminují stres spojený s výběrem ideálního dárku. Jednoduchý, ale osobní způsob, jak ukázat, jak moc nám na obdarovaném záleží.

Informace k poukazům

Dárkové poukazy jsou dostupné k nákupu pouze osobně v salonu. Je důležité informovat o použití poukazu při objednávce služby, aby se předešlo objednání služby u jiného poskytovatele. V případě nemoci nebo pobytu v zahraničí, které brání využití poukazu do data jeho platnosti, je nutné požádat o jeho prodloužení. V opačném případě poukaz ztrácí hodnotu. Zákazníci by měli dbát na včasné objednání služby a při opakovaném zrušení si salon vyhrazuje právo klienta dále neobjednávat. Změna služby na jinou, než na kterou byl poukaz vystaven, není možná a po uplynutí platnosti poukazu nebude akceptován. Pro dotazy využijte e-mailový formulář.

Často kladené otázky (FAQ) o našich dárkových poukazech:


1. Kde mohu zakoupit váš dárkový poukaz?
Dárkové poukazy lze zakoupit výhradně osobně v našem salonu. Těšíme se na vaši návštěvu!


2. Jak mohu použít dárkový poukaz?
Při objednávání služby, na kterou je dárkový poukaz vystaven, je nutné poukaz uvést již v době rezervace. Tímto zamezíte jakémukoli mylnému objednání.


3. Co se stane, pokud se nemohu dostavit do salonu do data platnosti mého poukazu?
Pokud se nemůžete dostavit z důvodu zdravotního stavu, dlouhodobější nemoci nebo pobytu v zahraničí, prosíme, aby jste nás kontaktovali co nejdříve za účelem domluvení možného prodloužení platnosti vašeho poukazu.


4. Co se stane, pokud se nedostavím na ošetření nebo zruším termín vícekrát po sobě?
V případě nedostavení se na ošetření, nebo zrušení termínu více než 2x za sebou, si z kapacitních důvodů vyhrazujeme právo klienta nepřijmout.


5. Je možné vyměnit dárkový poukaz za jinou službu?
Bohužel, dárkový poukaz nelze vyměnit za jinou službu. Poukaz platí pouze na službu, na kterou byl původně vystaven.


6. Co se stane, pokud se pokusím použít dárkový poukaz po jeho splatnosti?
Vyhrazujeme si právo nepřijmout dárkovou poukázku po její splatnosti. Prosíme, abyste poukaz využili v rámci stanoveného období platnosti.


7. Kde získám více informací nebo pomoc?
Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailového formuláře na našich webových stránkách. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmkoli dotazem nebo pochybami.

 


Doufáme, že tyto informace vám pomohou lépe pochopit podmínky a využití našich dárkových poukazů. Děkujeme, že obdarováváte vaše blízké našimi službami a těšíme se na vaši návštěvu v našem salonu.

bottom of page